Książka autorstwa Grzegorza Zymona pt. „Gdańsk Zaspa Dawniej Lotnisko – Lotniczy Patroni Ulic”

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej książki autorstwa Grzegorza Zymona pt. „Gdańsk Zaspa Dawniej Lotnisko – Lotniczy Patroni Ulic”, stworzonej specjalnie z okazji 50-lecia powstania Osiedla Zaspa oraz zakończenia działalności lotniska Gdańsk-Wrzeszcz. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w historii, która ukształtowała to niezwykłe miejsce.
Dlaczego warto mieć tę książkę?
1. Unikalne wspomnienia i historie: Książka prezentuje nieznane dotąd opowieści związane z dawnym lotniskiem i jego wpływem na rozwój osiedla Zaspa.
2. Bogata ilustracja: Zawiera unikatowe zdjęcia archiwalne, które przeniosą Cię w czasie do momentów, gdy w miejscu dzisiejszych bloków startowały samoloty.
3. Wyjątkowi patroni ulic: Poznaj sylwetki lotników, którzy zostali uhonorowani poprzez nadanie ich nazw ulicom na Zaspie. Dowiedz się, kim byli i dlaczego ich dokonania są tak ważne.
4. Lokalna duma: Każdy mieszkaniec Zaspy oraz miłośnik historii Gdańska znajdzie tu coś dla siebie. To doskonała lektura, która pozwala lepiej zrozumieć nasze lokalne dziedzictwo.
Szczegóły zakupu:
Miejsce sprzedaży: Dom Kultury S.M. “Młyniec”
Cena: 50 zł
Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoją domową bibliotekę o ten niezwykły tytuł. „Gdańsk Zaspa Dawniej Lotnisko – Lotniczy Patroni Ulic” to nie tylko książka, to klucz do przeszłości, który otwiera drzwi do fascynującego świata lotniczych tradycji Zaspy.
Zapraszamy!
Zdobądź swoją kopię już dziś i zanurz się w historii, która lata temu wypełniała niebo nad Gdańskiem!

Strefa Mieszkańca

Informacje z życia Spółdzielni, dokumenty oraz Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

e-BOK

Uzyskaj dostęp do dokumentów przeznaczonych dla członków Spółdzielni, lub sprawdź swoje saldo w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta.

Dom Kultury

Wszystkie aktualne informacje i nadchodzące wydarzenia w temacie życia społeczności Spółdzielni „Młyniec”.

Porady dla mieszkańców

Dowiedz się jak otrzymywać dodatki mieszkaniowe, segregować odpady czy efektywnie oszczędzać media.

Oszczędzanie wody

Dodatek mieszkaniowy

Segregowanie i wywóz odpadów

Sprawy z urzędem skarbowym - załatwiaj online