Dom Kultury

Przyjazna, otwarta przestrzeń dla każdego mieszkańca. Dogodny dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Poprzedni
Następny

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Młyniec” prowadzi działalność kulturalną, oświatową i społeczną. Jest to miejsce spotkań wszystkich pokoleń, stworzone z myślą o mieszkańcach i nie tylko, gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Dom Kultury ”Młyniec” to przyjazna, otwarta przestrzeń dla każdego mieszkańca „Młyńca” i nie tylko, niezależnie od wieku.

Prowadzimy działalność kulturalną, edukacyjną, sportową, artystyczną oraz społeczną. Szukamy profesjonalnych i kreatywnych sposobów na rozwój uczestników zajęć odbywających się w Domu Kultury.

Naszym celem jest tworzenie warunków do indywidualnego rozwoju, oraz nabywanie nowych umiejętności poprzez korzystanie z naszych zajęć.

W naszej działalności programowej prowadzimy imprezy okolicznościowe, festyny, imprezy plenerowe, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi.

Brakuje informacji? – Zapraszamy do kontaktu

Dziękujemy za poświęcony czas. Jeżeli na stronie nie udało się Tobie znaleźć potrzebnych informacji lub możemy Ci w jakikolwiek sposób pomóc, kliknij poniżej i daj nam znać.

Strefa Mieszkańca

Informacje z życia Spółdzielni, dokumenty oraz Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

e-BOK

Uzyskaj dostęp do dokumentów przeznaczonych dla członków Spółdzielni, lub sprawdź swoje saldo w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta.

Dom Kultury

Wszystkie aktualne informacje i nadchodzące wydarzenia w temacie życia społeczności Spółdzielni „Młyniec”.